Форум
www.macedonia.co.nr www.macedonia-forum.tk
...
Може да испраќате мислења без регистрација. Со регистрација ке можете да download-ирате и да бидете модератори.
Latest topics
» Lyrics или текстови од песни
Чет Aвг 04 2011, 13:06 by Гостин

» Rifleman
Чет Окт 07 2010, 11:43 by Designer hangbags

» NBA Live Europe Tour
Чет Окт 07 2010, 11:43 by Designer hangbags

» Предлози
Вто Окт 06 2009, 01:49 by bigmen

» Aj na Sank?
Чет Aвг 27 2009, 09:48 by alleycat

» Sto ruckavte deneska???
Чет Aвг 27 2009, 09:36 by alleycat

» Omileno jadenje
Чет Aвг 27 2009, 09:33 by alleycat

» ДАЛИ ДРЖИТЕ ДИЕТА?
Чет Aвг 27 2009, 09:30 by alleycat

» Шминка
Чет Aвг 27 2009, 09:27 by alleycat

» Ташнички /чантички
Чет Aвг 27 2009, 09:24 by alleycat

» dali ja sledete modata
Чет Aвг 27 2009, 09:22 by alleycat

» Нов Шеф
Чет Aвг 27 2009, 09:08 by alleycat

» Колку сте високи?
Чет Aвг 27 2009, 09:05 by alleycat

» Поздрав и честитки
Чет Aвг 27 2009, 09:04 by alleycat

» од каде вие овде?
Чет Aвг 27 2009, 08:59 by alleycat

Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Декември 2018
ПонВтоСреЧетПетСабНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Statistics
Постојат b>156 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е IOPIOB400

Нашите членови се испратиле точно 1956 мислења in 757 subjects
Кој е он-лајн?
Севкупно има 0 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 0 Гости :: 1 Bot

Никој

[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 22 во Чет Јан 15 2009, 11:29
Poll

кој месенџер го користите

5% 5% [ 1 ]
74% 74% [ 14 ]
11% 11% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
11% 11% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Општо гласови : 19

Gallery


Парис Хилтон: Се што сакам е да го прегрнам мојот татко

Саб Јун 23 2007, 13:28 by LeKi


За ексклузивното затворско интервју ќе добие 100 илјади евра. Богаташката повторно не сака да јаде. Управителот на затворот и прети со инфузија.

Јас сум позади стакло, а тие не ми дозволуваат да го прегрнам татко ми. Такви се правилата поради кои се чувствувам како опасна криминалка. Тешко ми е, но секој ден сум се појака, рекла Парис Хилтон (26). Таа и понатаму ја загрижува затворската управа зошто одбива да јаде. Откако е во затвор ослабела 2,5 килограми. Сега има само 45 килограми. Управителот не знае што да направи па и се заканил дека ќе ја стави на инфузија. Докторите постојано ја надгледуваат.

- Многу е бледа, не смее да става шминка, а косата и е замрсена и неуредна. Ја мие со сапун зошто нема шампон - рекол вработен во затворот во кој Парис е веќе 19 дена.

Парис затворот ќе го искористи за дополнителна заработка. Богатата наследничка на хотелскиот ланец "Hilton", договорила ексклузивно интервју со телевизиската куќа NBC. За интервјуто ќе добие 100 илјади евра, а ќе се покажува во емисијата "Today". Со тоа ја разлутила конкурентската куќа ABC која сметала на ексклузивното интервју на Парис. Нивната најпозната новинарка Барбара Волтерс е долгогодишна пријатека на мајката на Парис, Кети. Единствениот услов nа размазената богаташка, за интервјуто да припадне на NBC e новинарот на NBC Мет Лауер da ne bide prisuten. Тој на телевизија злонамерно ја подбуцнувал.

Comments: 1