Форум
www.macedonia.co.nr www.macedonia-forum.tk
...
Може да испраќате мислења без регистрација. Со регистрација ке можете да download-ирате и да бидете модератори.
Latest topics
» Lyrics или текстови од песни
Чет Aвг 04 2011, 13:06 by Гостин

» Rifleman
Чет Окт 07 2010, 11:43 by Designer hangbags

» NBA Live Europe Tour
Чет Окт 07 2010, 11:43 by Designer hangbags

» Предлози
Вто Окт 06 2009, 01:49 by bigmen

» Aj na Sank?
Чет Aвг 27 2009, 09:48 by alleycat

» Sto ruckavte deneska???
Чет Aвг 27 2009, 09:36 by alleycat

» Omileno jadenje
Чет Aвг 27 2009, 09:33 by alleycat

» ДАЛИ ДРЖИТЕ ДИЕТА?
Чет Aвг 27 2009, 09:30 by alleycat

» Шминка
Чет Aвг 27 2009, 09:27 by alleycat

» Ташнички /чантички
Чет Aвг 27 2009, 09:24 by alleycat

» dali ja sledete modata
Чет Aвг 27 2009, 09:22 by alleycat

» Нов Шеф
Чет Aвг 27 2009, 09:08 by alleycat

» Колку сте високи?
Чет Aвг 27 2009, 09:05 by alleycat

» Поздрав и честитки
Чет Aвг 27 2009, 09:04 by alleycat

» од каде вие овде?
Чет Aвг 27 2009, 08:59 by alleycat

Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Декември 2018
ПонВтоСреЧетПетСабНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Statistics
Постојат b>156 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е IOPIOB400

Нашите членови се испратиле точно 1956 мислења in 757 subjects
Кој е он-лајн?
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости

Никој

[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 22 во Чет Јан 15 2009, 11:29
Poll

кој месенџер го користите

5% 5% [ 1 ]
74% 74% [ 14 ]
11% 11% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
11% 11% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Општо гласови : 19

Gallery


Куќа на далечинско

Пон Мај 26 2008, 13:53 by LeKi

Куќа на далечинско

Наутро на брзање ги гасите светлата, ги храните милениците, ја
заклучувате влезната врата... Наскоро, сето ова ќе можете да го правите
од вашиот автомобил. Новиот уред на Panasonic му овозможува на возачот
од својот автомобил да изврши низа работи во домаќинството.
Уредот "Strada F class" кој Panasonic ќе го претстави наредниот
месец во Јапонија воспоставува безжична врска помеѓу апаратите во
домаќинството и автомобилот. Овој футуристички уред, освен што му
озвозможува на возачот да изврши низа команди во домот, може да му даде
и поглед на внатрешноста на куќата, или да види што моментално прават
домашните миленици или членовите на семејството.
За да се постигне ова, возачот треба само да допре едно од
икончињата на рамниот екран од 18 cm и со тоа да активира една од
претходно програмираните команди во својот дом. Уредот ќе чини околу
2.000 евра.

Comments: 0