Потрага по модератори.

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

default Потрага по модератори.

Пишување by Smartfool on Вто Мар 13 2007, 23:51

Се бараат модератор за следниве форуми:

-Интернет и Веб дизајн
-Историја
-Наука
-Филозофија, Мистерии, Религија
-Литература, Театар, Сликарство
-Мода
-Негување на кожата
-Љубов
-Фудбал
-Останати спортови
-Навивачи
-Музика
-Хумор
-С.Л.И.К.И.

Вие требате да бидете активни во тој форум за да бидете изберени.Секој член може да се кандидира за модератор се додека не е модератор или администратор.


Последната промена е направена од на Сре Мар 14 2007, 23:13. Мислењето е променето 1 пати

Smartfool
Ново лице

Број на мислења : 9
Registration date : 2007-03-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Потрага по модератори.

Пишување by LeKi on Вто Мар 13 2007, 23:52

се бараат модератори или администратори
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Потрага по модератори.

Пишување by LeKi on Сре Мар 14 2007, 23:46

поправка:
Се бараат модератор за следниве форуми:

-Интернет и Веб дизајн
-Историја
-Наука
-Филозофија, Мистерии, Религија
-Литература, Театар, Сликарство
-Мода
-Негување на кожата
-Љубов
-Фудбал
-Останати спортови
-Навивачи
-Музика
-Хумор
-С.Л.И.К.И.
-Убавините на македонија
-Разно
-Тешки бош муабети

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Потрага по модератори.

Пишување by LeKi on Чет Мар 15 2007, 19:43

не поправај
пишуваше администратори
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Потрага по модератори.

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 13:09

темава оди во канта
се е измешано
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Потрага по модератори.

Пишување by forum.motika.com.mk on Сре Jул 04 2007, 23:28

c c c c c c izbrisi postovi i izmeni mislenja ili izbrisija temata vaka mesto zafaka Very Happy

forum.motika.com.mk
Ново лице

Број на мислења : 1
Registration date : 2007-07-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Потрага по модератори.

Пишување by fudbaler_2007 on Чет Jул 05 2007, 16:39

Moze na ljubov

fudbaler_2007
Ново лице

Број на мислења : 21
Registration date : 2007-06-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Потрага по модератори.

Пишување by LeKi on Чет Jул 05 2007, 16:41

ти ли да бидеш?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Потрага по модератори.

Пишување by LeKi on Чет Jул 05 2007, 16:43

ај ке те ставам мод
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Потрага по модератори.

Пишување by fudbaler_2007 on Чет Jул 05 2007, 17:47

LeKi напиша:ти ли да бидеш?
Pa akon trebase da bide nekoj drug ke pises be leki

fudbaler_2007
Ново лице

Број на мислења : 21
Registration date : 2007-06-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Потрага по модератори.

Пишување by GhOsT_13 on Вто Јан 29 2008, 21:19

abe jas sum moderator na ovoj forum
avatar
GhOsT_13
Ново лице

Број на мислења : 1
Registration date : 2008-01-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Потрага по модератори.

Пишување by LeKi on Сре Јан 30 2008, 11:05

pa sto ako si Very Happy
hehe
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Потрага по модератори.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот