Планини

Go down

default Планини

Пишување by LeKi on Сре Мар 14 2007, 23:50

Слики од македонските планини.
еве една од мене
КОРАБ
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Планини

Пишување by psytrip on Саб Јун 23 2007, 13:52

ејјјјјј на кораб имам ВИЛА леле да бе сеа ми текна т.е не ми текна татко ми ми кажа
avatar
psytrip
LUD_Tin3jDj3r

Број на мислења : 15
Registration date : 2007-06-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Планини

Пишување by CepLE on Вто Jул 03 2007, 22:47

DO ADMINISTRATOROT: MORA DA GA STAVIS "SKACKOVCE"-NAJPOZNATO SELO OD KUMANOVSKI REGION, PA POKRAJ PA MOZDA I POSIROKO. SKACKOVCE STAVI GA I ""ORASAC"" - I TOJ SELO E TUJA USPUT PA POKRAJ SKACKOVCE I TOJ MOZDA ALI MOZDA KE SE PROSLAVI !!!

Smile
avatar
CepLE
Ново лице

Male
Број на мислења : 33
Age : 30
Локација : негде у куманово
Registration date : 2007-06-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Планини

Пишување by LeKi on Сре Jул 04 2007, 11:25

нема села од наш регион Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Планини

Пишување by CepLE on Чет Jул 12 2007, 19:09

haha kako be nema leleeeeeeee
sramota ovoj jos ne sam cuja
avatar
CepLE
Ново лице

Male
Број на мислења : 33
Age : 30
Локација : негде у куманово
Registration date : 2007-06-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Планини

Пишување by LeKi on Чет Jул 12 2007, 19:57

pa najdi ti
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Планини

Пишување by Tattoo beauty on Сре Сеп 05 2007, 11:31

Еве нешто од Битола(ланината Баба):)

Значи Пелистер . Милока, и прекрасните дрвореди:)


avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 31
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Планини

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот