Дали постојат вонземјани?

Go down

Дали постојат вонземјани?

0% 0% 
[ 0 ]
100% 100% 
[ 1 ]
 
Општо гласови : 1

default Дали постојат вонземјани?

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 12:23

Дали постајат вонземјани (според вас), ако постојат како ги замислувате.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали постојат вонземјани?

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 12:24

јас мислам дека не постојат и затоа не ги зами8слувам Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали постојат вонземјани?

Пишување by yea on Пет Jул 27 2007, 12:57

Се разбира дека постојат 

yea
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали постојат вонземјани?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот