Дали верувате дека постои живот после животот?

Go down

Дали верувате дека постои живот после животот?

60% 60% 
[ 3 ]
40% 40% 
[ 2 ]
 
Општо гласови : 5

default Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 12:26

Дали верувате дека постои живот после животот?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 14:30

jaс верувам
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by Chopper on Нед Мар 18 2007, 16:24

Единствен живот после живот е во дрвен сандак.

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by the_plake on Сре Мар 21 2007, 21:09

Нема живот после живот. Сите плачат кога човекот ќе се откачи од сите маки што ги имал претходно.
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by LeKi on Вто Мар 27 2007, 12:56

се мисли дали човекот оди во рај-пекол .
Јас понекогаш мислам дека постои, а некогаш дека се глупости Cool
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by Aleksandar on Сре Апр 18 2007, 20:14

јас лично мислам дека постои живот после животот...лично ништо не ми се случило ама на некои блиски им се случило и секако ме натерало да мислам дека има.
avatar
Aleksandar
Ново лице

Male
Број на мислења : 14
Age : 32
Локација : Охрид
Registration date : 2007-04-17

Преглед на профилот на членот http://www.aleksander.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by LeKi on Вто Јун 12 2007, 21:20

lol!
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 02:22

Јас верувам ... а можеби смртта е нешто најубаво што ќе ни се случи !
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 13:06

MA4OR aka BiG M напиша:Јас верувам ... а можеби смртта е нешто најубаво што ќе ни се случи !
Или најлошо нешто што ке ни се случи pale
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот