Дали верувате дека постои живот после животот?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Дали верувате дека постои живот после животот?

60% 60% 
[ 3 ]
40% 40% 
[ 2 ]
 
Општо гласови : 5

default Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 12:26

Дали верувате дека постои живот после животот?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 14:30

jaс верувам
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by Chopper on Нед Мар 18 2007, 16:24

Единствен живот после живот е во дрвен сандак.

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by the_plake on Сре Мар 21 2007, 21:09

Нема живот после живот. Сите плачат кога човекот ќе се откачи од сите маки што ги имал претходно.
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by LeKi on Вто Мар 27 2007, 12:56

се мисли дали човекот оди во рај-пекол .
Јас понекогаш мислам дека постои, а некогаш дека се глупости Cool
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by Aleksandar on Сре Апр 18 2007, 20:14

јас лично мислам дека постои живот после животот...лично ништо не ми се случило ама на некои блиски им се случило и секако ме натерало да мислам дека има.
avatar
Aleksandar
Ново лице

Male
Број на мислења : 14
Age : 31
Локација : Охрид
Registration date : 2007-04-17

Преглед на профилот на членот http://www.aleksander.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by LeKi on Вто Јун 12 2007, 21:20

lol!
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 02:22

Јас верувам ... а можеби смртта е нешто најубаво што ќе ни се случи !
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 13:06

MA4OR aka BiG M напиша:Јас верувам ... а можеби смртта е нешто најубаво што ќе ни се случи !
Или најлошо нешто што ке ни се случи pale
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали верувате дека постои живот после животот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот