Што мислат вашите родители за музиката?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

default Што мислат вашите родители за музиката?

Пишување by LeKi on Вто Окт 17 2006, 18:59

Дали на вашите родители им се свиѓа музиката што ја слушате?

Што мислат за неа?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислат вашите родители за музиката?

Пишување by Aleksandar4e on Вто Окт 17 2006, 19:56

Мислат дека слушам глупости.Не ги разбирам.
avatar
Aleksandar4e
Ново лице

Male
Број на мислења : 30
Age : 22
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислат вашите родители за музиката?

Пишување by LeKi on Вто Окт 17 2006, 21:57

Не се само они такви.Слични се и моите.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислат вашите родители за музиката?

Пишување by NECRON on Нед Дек 10 2006, 14:21

tatko mi mu prija muzikata sto ja slusam ama majkami se buni nesto

NECRON
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислат вашите родители за музиката?

Пишување by angelmk on Пет Фед 09 2007, 14:45

некогаш мислам дека од дома ќе ме истерат заради мојта музика.али до тогај party all night

angelmk
Ново лице

Број на мислења : 3
Registration date : 2007-02-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислат вашите родители за музиката?

Пишување by LeKi on Вто Мар 27 2007, 12:52

Cool Cool
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислат вашите родители за музиката?

Пишување by MA4OR aka BiG M on Саб Мај 05 2007, 19:47

Abe JBG!
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислат вашите родители за музиката?

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 13:27

Не ме интересира што мислат тие
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислат вашите родители за музиката?

Пишување by nepismen on Пет Мај 30 2008, 02:25

abe koj gi prasuva niv so mislat Smile
a da inace imaat protiv to so go slusam ama to e to Smile
avatar
nepismen
Ново лице

Број на мислења : 5
Registration date : 2008-05-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислат вашите родители за музиката?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот