Македонската кошарка

Go down

default Македонската кошарка

Пишување by LeKi on Вто Окт 17 2006, 21:17

Да ви кажам искрено се поретко гледам наша кошарка од проста причина
што тоа што го гледам воопшто не личи на кошарка ... абе ние ептен сме
се уназадиле бе ... само 3ки се шутираат и 80% (ако не и повеќе) од
акциитер се завршуваат со 3ка ... се шутери па па па ... ретко кој
кошаркар да стаи кило поише на себе ... како божем имаат фитнес тренинзи
за развивање и ојачување, ама они изглеа само велосипеди возат и се гледаат
у огледало ... срамота еј ....
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонската кошарка

Пишување by Aleksandar4e on Вто Окт 17 2006, 23:05

Абе репрезентацијата ни е супер, Фершпед е многу јак тим, (Куманово беа фаворити додека постоеа).Зошто така зборуваш за македончињата.
avatar
Aleksandar4e
Ново лице

Male
Број на мислења : 30
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонската кошарка

Пишување by ^^ShOkaTa^^ on Сре Окт 18 2006, 13:58

Добра е репрезантацијата.Но да го нема оној жолтиот американец ке видиме тогаш колку ни е јака репрезантацијата.
avatar
^^ShOkaTa^^
Ново лице

Male
Број на мислења : 13
Age : 28
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонската кошарка

Пишување by ivan on Пон Ное 13 2006, 16:50

Абе македоска кошарака чисти глупости!!!!!
Нема што да се зборува!!!!
Само оваа година беа малку добри ама пак не се како што треба.
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонската кошарка

Пишување by StrongMind on Нед Мар 11 2007, 22:29

’92 година се работнички први; ’93 сме нашата екипа Горани баскет

StrongMind
Ново лице

Број на мислења : 7
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонската кошарка

Пишување by StrongMind on Нед Мар 11 2007, 22:33

Mаќедонците се многу добри во кошарката. Имаме многу добар тим,но немаме многу добар тренер

StrongMind
Ново лице

Број на мислења : 7
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонската кошарка

Пишување by Chopper on Нед Мар 18 2007, 16:31

Македонска репрезентација и тимови се сранје. Има таленти што се добри и прават лом но немаат каде да играат бидејќи не постои тим во куманово.

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонската кошарка

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 01:42

Искрено не гледам никаква кошарка па не и наша ... само по некогаш НБА ... така да ми е гајле ! Very Happy
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонската кошарка

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 13:15

hehe
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонската кошарка

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот