NBA

Go down

default NBA

Пишување by LeKi on Вто Окт 17 2006, 21:24

Почнува најинтересниот дел од НБА сезоната плејофот кој според вас ќе
биде новиот шампион. Јас типувам на LAKERS


Последната промена е направена од на Нед Мар 11 2007, 15:33. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: NBA

Пишување by Aleksandar4e on Вто Окт 17 2006, 23:17


http://www.nba.com/playoffs2006/

Се за плејофот.Разгледај па тогаш пишувај.
avatar
Aleksandar4e
Ново лице

Male
Број на мислења : 30
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: NBA

Пишување by Aleksandar4e on Вто Окт 17 2006, 23:19

Свежа информација.Изгледа Miami Heat ке ја носи титулата дома бидејки водат 2 -3 во победи.Незнам дали ке има уште мечови.
avatar
Aleksandar4e
Ново лице

Male
Број на мислења : 30
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: NBA

Пишување by Chopper on Пон Фед 26 2007, 00:55

Какви Мајами и Чикаго. Немав Појма. Јас навивам за Лејкејси и за МВП Kobe Bryant. Ама шампиони ке бидат Phoenix Suns.

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: NBA

Пишување by StrongMind on Саб Мар 10 2007, 20:35

Denver ja vodat nba

StrongMind
Ново лице

Број на мислења : 7
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: NBA

Пишување by Chopper on Нед Мар 18 2007, 16:32

Да ја водат од 15 место. Ќе изгубат од Феникс во плејоф.

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: NBA

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот