Заради кој спортист го сакате соодветниот спорт?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

default Заради кој спортист го сакате соодветниот спорт?

Пишување by LeKi on Вто Окт 17 2006, 21:26

Насловот кажува се

Еве јас да почнам.....Заради Шумахер почнав да глеам Ф1 (а сакам да гледам ради сите)

Заради Јан Торп сакам пливање

Заради Мајкл Џордан-кошарка

БАјкинг засакав ради екстримците (овие македонскиве )

и коа ке ми текне друго ке пишам пак......
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Заради кој спортист го сакате соодветниот спорт?

Пишување by Aleksandar4e on Вто Окт 17 2006, 22:26

Заради Федерер и Родик гледам тенис.
avatar
Aleksandar4e
Ново лице

Male
Број на мислења : 30
Age : 22
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Заради кој спортист го сакате соодветниот спорт?

Пишување by ^^ShOkaTa^^ on Сре Окт 18 2006, 14:22

Заради Rafael Nadal и Roger Federer гледам тенис
Од Beckam фудбалот.
Формула гледам заради Шумахер итн.
avatar
^^ShOkaTa^^
Ново лице

Male
Број на мислења : 13
Age : 27
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Заради кој спортист го сакате соодветниот спорт?

Пишување by LeKi on Сре Окт 18 2006, 17:08

Зошто да не.Прашањето гласи Заради кој спортист го сакате соодветниот спорт.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Заради кој спортист го сакате соодветниот спорт?

Пишување by Chopper on Пон Фед 26 2007, 01:01

Шумахер и Торп се во пензија.

Јас гледам Тенис поради Сафин и најубавата тенисерка Ана Ивановиќ.
К1 ултимате фајтинг поради Мирко CRO COP Филиповиќ

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Заради кој спортист го сакате соодветниот спорт?

Пишување by the_plake on Сре Мар 21 2007, 18:11

Raikkonnen е No.1
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Заради кој спортист го сакате соодветниот спорт?

Пишување by LeKi on Сре Мар 21 2007, 18:13

Нешто друго
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Заради кој спортист го сакате соодветниот спорт?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот