Каков монитор користите?

Go down

default Каков монитор користите?

Пишување by LeKi on Вто Окт 17 2006, 21:40

Сега за мониторите...

Мониторите се едни од компонентите на кои треба да се посвети повеќе
внимание кога се купува компјутер. Прво поради тоа што директно влијае
на вашето здравје и како второ мониторот е компонента која најспоро
старее во однос на останатите.Јас користам LG Т710BH 19 инчен, одличен е и многу сум задоволен.

Каков монитор вие користите?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Каков монитор користите?

Пишување by pato on Саб Мар 10 2007, 20:58

Abe tuka se zbori za monitori,aloooo=)
Inace jas koristam CRT Belines 17 incen i super e
avatar
pato
Ново лице

Број на мислења : 28
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Каков монитор користите?

Пишување by psytrip on Саб Јун 23 2007, 13:47

Јас користам Самсунг ЛЦД 17инцен
avatar
psytrip
LUD_Tin3jDj3r

Број на мислења : 15
Registration date : 2007-06-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Каков монитор користите?

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 12:50

Panasonic lcd
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Каков монитор користите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот