Македонија во квалификациите за Европско 2008!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

default Македонија во квалификациите за Европско 2008!

Пишување by LeKi on Вто Окт 17 2006, 22:04

Ете така Андора помина што помина 3 бода во џеб и солидна гол разлика
имаме сеа. Следна е Русија? Како ке играме со нејзе без Пандев?

Јас мислам дека ке биде тешко ама со пун градски и Лаки на клупата готови се Русите!Исто така и за следните натправари!!!!!!!
НапредMacedonia
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонија во квалификациите за Европско 2008!

Пишување by Aleksandar4e on Вто Окт 17 2006, 23:02

Не мора да значи дека ако го нема Пандев ке загубиме.Кога изигравме нерешено со 5-та репрезентација на светот и тоа во гости.Русите ке ги смачкаме.
avatar
Aleksandar4e
Ново лице

Male
Број на мислења : 30
Age : 22
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонија во квалификациите за Европско 2008!

Пишување by ^^ShOkaTa^^ on Сре Окт 18 2006, 14:15

Напред Macedonia
avatar
^^ShOkaTa^^
Ново лице

Male
Број на мислења : 13
Age : 28
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонија во квалификациите за Европско 2008!

Пишување by LeKi on Пет Дек 22 2006, 13:05

е ги видовме македонците
какви слабаци
веќе немаат шанси
темава значи оди во канта! Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонија во квалификациите за Европско 2008!

Пишување by LeKi on Вто Фед 20 2007, 17:22

И клуч
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Македонија во квалификациите за Европско 2008!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот