AMD или Intel

Go down

Каков процесор користите

100% 100% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 2

default AMD или Intel

Пишување by the_plake on Чет Мар 22 2007, 21:22

За вашиот процесор, кој се подобри и зошто


Последната промена е направена од на Пет Мар 23 2007, 03:33. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: AMD или Intel

Пишување by LeKi on Чет Мар 22 2007, 21:32

AMD
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: AMD или Intel

Пишување by the_plake on Чет Мар 22 2007, 21:37

AMD, закон се!!!!
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: AMD или Intel

Пишување by Tattoo beauty on Сре Aвг 01 2007, 14:32

Korisnik sum na Intel i e ok:)
avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 31
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: AMD или Intel

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот