Дали имате I-pod?

Go down

default Дали имате I-pod?

Пишување by LeKi on Пон Мар 26 2007, 14:25

Дали имате I-pod


avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали имате I-pod?

Пишување by LeKi on Нед Jул 01 2007, 00:36

јас имам како овој во средината(само што е плав)
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот