Кој член си ја врши најдобро својата работа?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Кој член си ја врши најдобро својата работа?

50% 50% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
25% 25% 
[ 1 ]
25% 25% 
[ 1 ]
 
Општо гласови : 4

default Кој член си ја врши најдобро својата работа?

Пишување by LeKi on Вто Мар 27 2007, 12:46

Кој член си ја врши најдобро својата работа?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој член си ја врши најдобро својата работа?

Пишување by LeKi on Вто Мар 27 2007, 12:48

јас не гласав
Јас го отворив форумот (мацедониа) и најдобро сум ја завршил работата, но се мисли за месецот Април-Мај


Последната промена е направена од на Сре Мар 28 2007, 19:01. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој член си ја врши најдобро својата работа?

Пишување by LeKi on Вто Мар 27 2007, 12:48

исто така и за наредните месеци
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој член си ја врши најдобро својата работа?

Пишување by the_plake on Сре Мар 28 2007, 14:18

Мислам дека не треба да гласаш сам за себе, уште немам гласано и нема да гласам никогаш. ниту за мене, ниту за некој друг. losko losko losko
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој член си ја врши најдобро својата работа?

Пишување by LeKi on Сре Мар 28 2007, 14:29

jaс мислам дека the_plake беше најактивен на форумот оваа недела
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој член си ја врши најдобро својата работа?

Пишување by the_plake on Сре Мар 28 2007, 14:40

bounce bounce
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој член си ја врши најдобро својата работа?

Пишување by LeKi on Саб Јун 09 2007, 17:33

За овие денови најактивни се MA4OR_AKA_BIG_M
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој член си ја врши најдобро својата работа?

Пишување by Tattoo beauty on Пет Jул 27 2007, 14:20

сите по админотSmileSmile:Smile
avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 30
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој член си ја врши најдобро својата работа?

Пишување by LeKi on Пет Jул 27 2007, 14:45

hahaha
темава мора да оди во канта
мнг е стара
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default dsad

Пишување by dsada on Чет Јан 03 2008, 08:29

ako de

dsada
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој член си ја врши најдобро својата работа?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот