Која е сликава?

Go down

default Која е сликава?

Пишување by LeKi on Пет Окт 20 2006, 19:27

Еден од вас треба да прати слика.Тој што ке одговори кој е или што е тоа на сликата има право да прати слика.И се така еден ке прати друг ке одговори тој ке прати и ке одговори итн.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е сликава?

Пишување by MA4OR aka BiG M on Саб Мај 05 2007, 22:32Epa ajde nesto za pocetok!
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е сликава?

Пишување by LeKi on Чет Мај 10 2007, 20:58

тешка работа
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е сликава?

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 15:15

ок Bobby Brown беше ... еве друга, погоди и прати ти ... ајде сега полесно ...
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е сликава?

Пишување by LeKi on Сре Jул 25 2007, 15:01

е ова го знам Snoop Dog
ај погодете го ова

Многу е лесно
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е сликава?

Пишување by MA4OR aka BiG M on Чет Jул 26 2007, 17:45

eminem :D

a ovoj koj e? prelesnoooo
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е сликава?

Пишување by LeKi on Чет Jул 26 2007, 18:41

krs one


Ај да видам кој ке го погоди ова
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е сликава?

Пишување by MA4OR aka BiG M on Нед Jул 29 2007, 00:15

goce del4ev
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е сликава?

Пишување by LeKi on Нед Jул 29 2007, 00:29

cypress hill
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е сликава?

Пишување by MA4OR aka BiG M on Вто Jул 31 2007, 03:51

ne e cypress hill...b-real e cypress mu e grupata negova ama nema vrska aj za tocno kje go zemime Very Happy
USHER
[url=][/url]
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е сликава?

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 13:33

не го знам
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е сликава?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот