Формула 1 сезона 2007

Go down

default Формула 1 сезона 2007

Пишување by the_plake on Сре Апр 18 2007, 20:43

Темата ја отворам со мало задоцнување Smile. Поминаа веќе три трки. (подобро некогаш, отколку никогаш) Во оваа тема можете да пишувате за престојнава сезона на Формула 1. Кој е вашиот фаворит? Како сте задоволни од неговото возење? За тимот?.........
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Формула 1 сезона 2007

Пишување by LeKi on Саб Jул 14 2007, 14:34

Формула 1 не сум гледал 2-3 години
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот