Како се чуствувате денес?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

default Како се чуствувате денес?

Пишување by LeKi on Пон Окт 30 2006, 13:14

Јас? Супер сум и вчера и денес и ...
Ја користам оваа прилика да ги поздравам сите другари од забавиште, моите тетки, стрини и моите родители!
yea
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Како се чуствувате денес?

Пишување by ivan on Пет Дек 22 2006, 17:26

COOL
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Како се чуствувате денес?

Пишување by LeKi on Вто Мар 27 2007, 12:50

се чуствувам многу добро
Добив петка
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Како се чуствувате денес?

Пишување by xXx on Пон Јун 18 2007, 00:26

Еј Леки. Од ко го разгледав форумов гледам дек не е среден. Ова СИМОНА имат сегде постирано иста порака ем на несоодветно место ем не избришана. Дај среди ова..

xXx
Ново лице

Број на мислења : 25
Registration date : 2007-06-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Како се чуствувате денес?

Пишување by LeKi on Вто Jул 03 2007, 22:45

средено е останаа уште неколку поста (Од сестра ти) Smile
SIMONA - M@we4ka
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Како се чуствувате денес?

Пишување by LeKi on Вто Jул 03 2007, 22:46

продолжете со темата
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Како се чуствувате денес?

Пишување by MA4OR aka BiG M on Вто Jул 10 2007, 17:05

Денес 5ка...малце уморно ама тоа е Very Happy
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Како се чуствувате денес?

Пишување by LeKi on Чет Jул 12 2007, 17:26

I fell very good
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Како се чуствувате денес?

Пишување by Tattoo beauty on Сре Aвг 01 2007, 14:27

се чувствувам уморно вчера цео време работев....
avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 30
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Како се чуствувате денес?

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 13:20

лошо
треба да одам во училиште
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Како се чуствувате денес?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот