ПРАШАЈ МЕ ПРАШАМ ТЕ

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

default ПРАШАЈ МЕ ПРАШАМ ТЕ

Пишување by LeKi on Пон Окт 30 2006, 13:15

Јас ке пpашам нешто а еден тpеба да ми одговоpи.
Тој што ке одговоpи има пpаво да постави пpашање итн.
На пpимеp јас ке ве пpашам:
Кој ти еомилениот пијалок?
Сега тpеба некој да ми одговоpи на пpашањето и тој ке има пpаво да постави пpашање.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ПРАШАЈ МЕ ПРАШАМ ТЕ

Пишување by retardin on Пет Ное 24 2006, 12:58

пиво
кога ви е роденден?

retardin
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: ПРАШАЈ МЕ ПРАШАМ ТЕ

Пишување by LeKi on Пет Дек 08 2006, 20:31

на 22 јануар
знаете ли да пливате?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ПРАШАЈ МЕ ПРАШАМ ТЕ

Пишување by ivan on Пет Дек 22 2006, 17:25

да
каде за нова година
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ПРАШАЈ МЕ ПРАШАМ ТЕ

Пишување by LeKi on Вто Фед 20 2007, 14:16

нова година пројде Smile
омилен спорт
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ПРАШАЈ МЕ ПРАШАМ ТЕ

Пишување by Aleksandar on Сре Мај 09 2007, 03:06

фудбал
каде бевте за 1 мај Very Happy
avatar
Aleksandar
Ново лице

Male
Број на мислења : 14
Age : 31
Локација : Охрид
Registration date : 2007-04-17

Преглед на профилот на членот http://www.aleksander.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ПРАШАЈ МЕ ПРАШАМ ТЕ

Пишување by xXx on Пон Јун 18 2007, 00:24

Дали моеже да бидам админ?

xXx
Ново лице

Број на мислења : 25
Registration date : 2007-06-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ПРАШАЈ МЕ ПРАШАМ ТЕ

Пишување by LeKi on Вто Jул 03 2007, 22:43

не не не не и нееееееее
Што сте во хороскоп?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ПРАШАЈ МЕ ПРАШАМ ТЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот