КаКо Се РеЛаКсИрАтЕ?

Go down

default КаКо Се РеЛаКсИрАтЕ?

Пишување by LeKi on Пон Окт 30 2006, 13:17

Горе долу знаеме кој што го вади од такт, кој на што попиздува, се нервира и слично.. ајде сега да видиме кој како се релаксира? Што се ви е потребно за добра релаксација?

Мене ми е доволно едно добро сонче, исклучување од цивилизација, добар туш..
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: КаКо Се РеЛаКсИрАтЕ?

Пишување by ivan on Пет Дек 22 2006, 17:26

со компјутерот
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот