Half Life 2 Episode One

Go down

default Half Life 2 Episode One

Пишување by ivan on Чет Ное 09 2006, 22:28

Графиката е иста како и на Half Life 2. Истиот енџин е брачко, само нова приказна и нови анимации на карактерите.Јас ја симнав од http://www.epidem.ru
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Half Life 2 Episode One

Пишување by Aleksandar4e on Сре Дек 06 2006, 16:26

Kолку е голема играта?Па дај повеќе информации бе...
avatar
Aleksandar4e
Ново лице

Male
Број на мислења : 30
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Half Life 2 Episode One

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 12:55

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Half Life 2 Episode One

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 12:57

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default igri

Пишување by edir on Саб Ное 03 2007, 10:53

rftorata episoda nesum ja gledal fala

edir
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Half Life 2 Episode One

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 12:43

dobra igra
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Half Life 2 Episode One

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот