CSI - Crime Scene Investigation

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

default CSI - Crime Scene Investigation

Пишување by MA4OR aka BiG M on Саб Мај 05 2007, 20:44

Бидејќи скоро сите ја гледаат CSI, ме интересира која ви е најомилена и зошто?
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: CSI - Crime Scene Investigation

Пишување by MA4OR aka BiG M on Саб Мај 05 2007, 20:44

Најмногу ја сакам Мајами не за друго таму глуми Хорацио а типот е ненормален фраер. Али и другите ги гледам редовно!
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: CSI - Crime Scene Investigation

Пишување by LeKi on Нед Jул 15 2007, 14:07

New York
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: CSI - Crime Scene Investigation

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот