Изгубени ( LOST )

Go down

default Изгубени ( LOST )

Пишување by ivan on Чет Ное 09 2006, 22:30

Овде пишувајте се за серијата LOST.

Како за почеток јас само ќе ви препорачам на сите што ја немате гледано да ја гледате зошто серијата е ЛУДНИЦИ.

Последна епизода што ја имам гледано е 1-та од 3-тата сезона и можам само да ви кажам дека со секоја нова епизода серијата станува се помистериозна и поинтересна.
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Изгубени ( LOST )

Пишување by LeKi on Пет Дек 08 2006, 12:06

абе супер ама сега не ми е интересна кога ја даваат на А1 затоа што на компјутерот ги имам сите епизоди. Стварно е COOL
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Изгубени ( LOST )

Пишување by LeKi on Пет Дек 08 2006, 12:13

абе супер ама сега не ми е интересна кога ја даваат на А1 затоа што на компјутерот ги имам сите епизоди. Стварно е COOL
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Изгубени ( LOST )

Пишување by Chopper on Пон Фед 26 2007, 01:14

Серијата е многу глупа и ги гледав само првите 5 минути од 1 епизода.

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Изгубени ( LOST )

Пишување by pato on Саб Мар 10 2007, 21:08

Интересна е серијата,само што незнаат сеа што да прават =)
avatar
pato
Ново лице

Број на мислења : 28
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Изгубени ( LOST )

Пишување by JAMES^BOND on Вто Мар 13 2007, 23:56

serijata e zakon nemam zborovi i jas e gledam ama mnogu e interesna nema so da se kaze za toa SmileSmileSmile
avatar
JAMES^BOND
Ново лице

Број на мислења : 13
Локација : Ohrid
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Изгубени ( LOST )

Пишување by LeKi on Чет Мар 15 2007, 00:16

Chopper напиша:Серијата е многу глупа и ги гледав само првите 5 минути од 1 епизода.
Што affraid affraid affraid affraid affraid affraid
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Изгубени ( LOST )

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот