Екстремни спортови

Go down

default Екстремни спортови

Пишување by ivan on Пон Ное 13 2006, 16:56

Дали сакате екстремни спортови..... Сноубординг,скејтбординг,б ајк,инлајн скејт,параглајдинг,клајбин г,виндсурфинг,кајтсурфин г.....било што. Во Македонија повеке се развиени скејтбординг,бајк,инлајн скејт зашо за другите баш и немаме услови па кажете дали возите нешо дали сакате да возите, дали одите во скејтпарк и такви работи......
п.с. Официалната страна на нашите Македонски екстримци е www.xmkd.com поздрав
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Екстремни спортови

Пишување by LeKi on Пон Ное 13 2006, 17:02

Возам скејт.И бајк а понекогаш ролери.
Странва е супер!!!!
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Екстремни спортови

Пишување by LeKi on Пон Ное 13 2006, 17:03

зборувам за www.xmkd.com
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Екстремни спортови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот