Супер

Go down

default Супер

Пишување by devil_girl on Сре Јун 27 2007, 04:37

Пошто сум нов член и незнам баш да се снаоѓам отварам нова тема, која секако може да биде избришана од администраторот...
Сакам да знам кога е создаден форумот и кои се сега за сега водичи????
И исто така сакам да нагласам дека форумов ви е законннннн

devil_girl
Ново лице

Број на мислења : 1
Registration date : 2007-06-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Супер

Пишување by LeKi on Сре Јун 27 2007, 11:29

Fri Oct 13, 2006 6:14 pm
Јас сум администраторот
За подобро да се снаоѓаш
http://macedonia.editboard.com/faq.htm
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот