Chatbox

Go down

Ви се допаѓа ли chatbox?

73% 73% 
[ 8 ]
27% 27% 
[ 3 ]
 
Општо гласови : 11

default Chatbox

Пишување by Aleksandar4e on Чет Дек 07 2006, 14:03

Macedonia пополека се зголемува...Сега додадовме нова опција наречена Chatbox.Таа може да се најде на почетната страна на форумот најдолу.Тука можете да се допишувате ако сакате.

Ви се допаѓа ли chatbox или треба да се тргне?
avatar
Aleksandar4e
Ново лице

Male
Број на мислења : 30
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Chatbox

Пишување by Tweety on Нед Фед 11 2007, 15:01

A zosto jas ne mozam da pisam na Chat box-ot?

Tweety
Ново лице

Број на мислења : 2
Registration date : 2007-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Chatbox

Пишување by LeKi on Чет Фед 15 2007, 22:48

направи refresh
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Chatbox

Пишување by ivan on Саб Фед 17 2007, 23:59

да!
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Chatbox

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот