Мрсни вицеви

Go down

default Мрсни вицеви

Пишување by LeKi on Пон Jул 02 2007, 14:49

Се сексале се сексале... и се сексале и сексале, и едно време типкава му вика на фраеров: "Вади го ми се сере!"
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Мрсни вицеви

Пишување by LeKi on Пон Jул 02 2007, 14:50

Мујо и Фата, 20 години во брак, се сексаат секоја вечер. Ама, Мујо инстистира тоа да го прават во комплетна темница. Една вечер, среде сексот, по грешка се запалило светло и Фата гледа дека Мујо го прави тоа со вибратор!
- Па дали си ти нормален? Откога ова го правиш свињо една, има се да ми објасниш!
- Ма, лесно ќе ти објаснам јас за вибраторот него ти мене објасни ми ги децата
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Мрсни вицеви

Пишување by LeKi on Пон Jул 02 2007, 14:51

Се враќа дете некое од школо дома,поминува покрај спална и ја гледа мајка му како го обцекорила татко му и рипа.Ја прасува по некое време у кујна-мамо со праевте со тато прееска?
Сестра ти праевме сине-вика мајката.
По некој ден исто,поминува покрај спална ама сега го гледа таткото врз мајката како ја ебе.
Ги прашува после со праеле и овие му викаат-Сине братче ти праевме.
По некој ден пак поминува покрај спална,ја гледа мајка му натртена а татково од позади бута и поцинја на цел глас да липа малиов-НЕЌУ КУЧЕЕЕЕ
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Мрсни вицеви

Пишување by LeKi on Пон Jул 02 2007, 14:51

Синот: Тато, како изгледа пичката?
Таткото, збунет: Пред или после секс?
С: Пред секс.
Т: Епа сине, си видел ли расцветана роза, со нежни розеви ливчиња?
С: Аха, а после секс?
Т: Си видел ли некогаш булдог како јаде мајонез?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Мрсни вицеви

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот