Од каде доаѓате?

Go down

default Од каде доаѓате?

Пишување by Aleksandar4e on Пет Дек 08 2006, 13:14

Ајде кој од каде е?Јас сум од Куманово...
avatar
Aleksandar4e
Ново лице

Male
Број на мислења : 30
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by LeKi on Пет Дек 08 2006, 20:27

И јас сум од КУМАНОВО
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by NECRON on Нед Дек 10 2006, 14:14

jas sum od skopje

NECRON
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by LeKi on Чет Дек 21 2006, 14:33

е убаво
што има ново во скопје
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by Шико on Вто Јан 23 2007, 01:54

od Ohrid brackovci cheers cheers cheers
avatar
Шико
Ново лице

Број на мислења : 17
Registration date : 2007-01-23

Преглед на профилот на членот http://www.velgosti.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by sashaeftimova@yahoo.com on Пон Јан 29 2007, 01:12

S K O P J E

sashaeftimova@yahoo.com
Ново лице

Female
Број на мислења : 1
Age : 36
Registration date : 2007-01-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by Goko on Сре Јан 31 2007, 17:22

KOCANI BE BRAKA MAKEDONCI

Goko
Ново лице

Број на мислења : 4
Registration date : 2007-01-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by LeKi on Чет Фед 01 2007, 14:37

убаво да има некој и од кочани Smile
па што има ново во кочани
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by sasha on Пет Фед 02 2007, 18:05

S K O P J E

sasha
Ново лице

Број на мислења : 5
Registration date : 2007-02-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by angelmk on Пет Фед 09 2007, 14:47

у кочани брат ништо ново.ептен е затапело

angelmk
Ново лице

Број на мислења : 3
Registration date : 2007-02-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by macsex on Пон Фед 12 2007, 22:16

Jas sum od Gevgelija

macsex
Ново лице

Male
Број на мислења : 12
Age : 49
Registration date : 2007-02-10

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by Chopper on Сре Фед 28 2007, 01:59

А јас од Кумановска Република.

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by JAMES^BOND on Нед Мар 11 2007, 18:39

zdr na site jas sum od oh i milo mi e! pozzzz
avatar
JAMES^BOND
Ново лице

Број на мислења : 13
Локација : Ohrid
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by BOKI on Сре Апр 18 2007, 00:19

jas sum od gradot-drzava SKOPJE

BOKI
Ново лице

Број на мислења : 3
Registration date : 2007-04-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by LeKi on Саб Јун 09 2007, 17:37

skopje e gradot selo Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by xXx on Пон Јун 18 2007, 00:03

Од Прилеп

xXx
Ново лице

Број на мислења : 25
Registration date : 2007-06-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by Tattoo beauty on Пон Jул 30 2007, 14:24

Од Скопје ( што за ништо не го мењм) а е село- сите сељаци ни доаѓаат по работа затоаSmileSmileSmile
avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 31
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by Scrappy™ on Саб Aвг 18 2007, 19:37

Strumica
avatar
Scrappy™
Ново лице

Male
Број на мислења : 4
Age : 25
Registration date : 2007-08-18

Преглед на профилот на членот http://www.alek-talent.piczo.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by cracker on Чет Јан 17 2008, 14:42

Од Битола Very Happy
avatar
cracker
модератор
модератор

Male
Број на мислења : 20
Age : 24
Registration date : 2008-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by милица on Саб Јан 19 2008, 11:13

Битола

милица
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 12:36

Куманово Cool
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by 11 on Пон Мај 05 2008, 20:17

4


Последната промена е направена од 11 на Пет Фед 25 2011, 12:04. Мислењето е променето 1 пати
avatar
11
Илија Стефанов

Број на мислења : 5
Registration date : 2008-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by alleycat on Чет Aвг 27 2009, 08:54

Ej super ima 4 od Kumanovo, inace i ja sam od Kumanovo!!!
pozdrav kumanovci
avatar
alleycat
Ново лице

Female
Број на мислења : 14
Age : 31
Локација : Kumanovo
Registration date : 2009-08-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Од каде доаѓате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот