Ташнички /чантички

Go down

default Ташнички /чантички

Пишување by principessa on Сре Jул 04 2007, 17:02

Би ги сместила дефинитивно во првите 3 топ детали на секоја девојка/жена.

Колку и како ги имате, дали внимавате на тоа вашата ташничка да биде во спој со коланот (каишот) и да одговара со бојата на вашите чевли или сандали ?

principessa
Ново лице

Број на мислења : 10
Registration date : 2007-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Ташнички /чантички

Пишување by LeKi on Сре Jул 04 2007, 17:04

немам чантичка Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Ташнички /чантички

Пишување by principessa on Сре Jул 04 2007, 17:06

Слабост ми се ташничките, да не претерам но имам од повеќе.Главен детал се на мојата гардероба.Пред се внимавам на изгледот особено на каишот да е во склоп со ташничката а за сандалите или чевлите се подразбира.
Обожавам мали ташнички, пред се изработено рачно и на нив детали од монистра или пак кожни ташнички со голема тока и на нејзе ситни мали нитнички.

principessa
Ново лице

Број на мислења : 10
Registration date : 2007-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Ташнички /чантички

Пишување by principessa on Сре Jул 04 2007, 17:13
principessa
Ново лице

Број на мислења : 10
Registration date : 2007-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Ташнички /чантички

Пишување by LeKi on Сре Jул 04 2007, 17:22

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Ташнички /чантички

Пишување by alleycat on Чет Aвг 27 2009, 09:24

Obozavam malecki canticki...
avatar
alleycat
Ново лице

Female
Број на мислења : 14
Age : 31
Локација : Kumanovo
Registration date : 2009-08-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Ташнички /чантички

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот