Кој сака ке биде

Go down

default Кој сака ке биде

Пишување by LeKi on Чет Jул 05 2007, 17:02

Секој член може да биде модератор
Кој сака нека пише
Ама мора да биде активен
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој сака ке биде

Пишување by fudbaler_2007 on Чет Jул 05 2007, 17:49

LeKi напиша:Секој член може да биде модератор
Кој сака нека пише
Ама мора да биде активен
Mislam deka ke bidam aktiven dodeka ima kredit

fudbaler_2007
Ново лице

Број на мислења : 21
Registration date : 2007-06-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој сака ке биде

Пишување by LeKi on Нед Jул 08 2007, 14:13

моментално има два модератора цепле и фудбалер
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој сака ке биде

Пишување by MA4OR aka BiG M on Нед Jул 08 2007, 16:39

i jas Very Happy
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој сака ке биде

Пишување by LeKi on Нед Jул 08 2007, 16:44

моментално има 3 модераторо CepLE,  MA4OR aka BIG M ,  И fudbaler
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој сака ке биде

Пишување by LeKi on Нед Jул 08 2007, 16:44

моментално има 3 модераторо CepLE,  MA4OR aka BIG M ,  И fudbaler
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој сака ке биде

Пишување by LeKi on Нед Jул 08 2007, 16:46

топ листа на модератори
1. MA4OR aka BIG M
2. CepLE
3. fudbaler_2007
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој сака ке биде

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот