Шминка

Go down

default Шминка

Пишување by LeKi on Пет Дек 08 2006, 20:43

Каква шминка користите и дали користите шминка?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Шминка

Пишување by ivan on Пет Дек 22 2006, 17:19

не користам шминка
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Шминка

Пишување by LeKi on Вто Мар 27 2007, 12:53

ПРЕД НЕКОЛКУ ДЕНА МЕ НАШМИНКАА СО ПРИРОДНА ШМИНА Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Шминка

Пишување by alleycat on Чет Aвг 27 2009, 09:27

LeKi напиша:ПРЕД НЕКОЛКУ ДЕНА МЕ НАШМИНКАА СО ПРИРОДНА ШМИНА Smile
No toa ti se vika trajna sminka!!! A i imas garancija 1 nedela (trljaj go liceto kolku sakas nema sansi da se simne)
Inace jas se sminkam (ne trajno) ali svakodnevno, ne mnogu napadno...
avatar
alleycat
Ново лице

Female
Број на мислења : 14
Age : 31
Локација : Kumanovo
Registration date : 2009-08-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Шминка

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот