во живо или преку ТВ

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

во живо или на ТВ

25% 25% 
[ 3 ]
58% 58% 
[ 7 ]
8% 8% 
[ 1 ]
8% 8% 
[ 1 ]
 
Општо гласови : 12

default во живо или преку ТВ

Пишување by LeKi on Чет Дек 21 2006, 13:46

како сакате да ги гледате натпреварите во живо или преку ТВ
јас сакам во живо lol!
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: во живо или преку ТВ

Пишување by ivan on Пет Дек 22 2006, 17:18

во живо
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: во живо или преку ТВ

Пишување by ЕНТЕР on Нед Фед 11 2007, 02:06

Во живо се разбира
avatar
ЕНТЕР
Искусно хаќерче

Број на мислења : 8
Registration date : 2007-02-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: во живо или преку ТВ

Пишување by Tweety on Нед Фед 11 2007, 15:02

Pa normalno vo zivo

Tweety
Ново лице

Број на мислења : 2
Registration date : 2007-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: во живо или преку ТВ

Пишување by Chopper on Пон Фед 26 2007, 01:08

Гледав во живо, но бидејќи веќе немаме тим мора да гледам на ТВ.

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: во живо или преку ТВ

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 14:36

SmileSmileSmile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: во живо или преку ТВ

Пишување by Aleksandar on Сре Мај 09 2007, 03:08

кога би играле Вардар-Слога Југомагнат (подобро би останал да го гледам дома) Very Happy
avatar
Aleksandar
Ново лице

Male
Број на мислења : 14
Age : 31
Локација : Охрид
Registration date : 2007-04-17

Преглед на профилот на членот http://www.aleksander.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

default Re: во живо или преку ТВ

Пишување by LeKi on Чет Мај 10 2007, 20:56

Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: во живо или преку ТВ

Пишување by psytrip on Чет Јун 21 2007, 16:25

KOMITITE SE ZAKON NEMA POJAKI OD NIV Very Happy
avatar
psytrip
LUD_Tin3jDj3r

Број на мислења : 15
Registration date : 2007-06-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: во живо или преку ТВ

Пишување by CepLE on Вто Jул 03 2007, 16:47

пред PC
avatar
CepLE
Ново лице

Male
Број на мислења : 33
Age : 29
Локација : негде у куманово
Registration date : 2007-06-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: во живо или преку ТВ

Пишување by fudbaler_2007 on Вто Jул 03 2007, 17:25

Doma pred televizorot oti ako sum vo zivo ke se nerviram mnogu

fudbaler_2007
Ново лице

Број на мислења : 21
Registration date : 2007-06-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: во живо или преку ТВ

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 01:40

Абе какви Комити, какви Чкембари...Мајмуни...или некои други шо знам...тоа најглупа работа што ја иам слушнато ... ЛОЛ ... ај поздрав !
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: во живо или преку ТВ

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 13:15

во живо
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: во живо или преку ТВ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот