од каде вие овде?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

default од каде вие овде?

Пишување by LeKi on Чет Дек 21 2006, 14:35

како дознавте за форумот? и зошто се зачленивте?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by Emanuela on Саб Фед 17 2007, 22:47

ми шепна едно врапче Cool

Emanuela
Ново лице

Број на мислења : 9
Registration date : 2007-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by LeKi on Вто Мар 27 2007, 12:41

не е врап4е
и шепна ЛеКи Smile Cool
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by Aleksandar on Вто Апр 17 2007, 02:49

иницијатор the_plake Very Happy:D:D
avatar
Aleksandar
Ново лице

Male
Број на мислења : 14
Age : 31
Локација : Охрид
Registration date : 2007-04-17

Преглед на профилот на членот http://www.aleksander.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by the_plake on Вто Апр 17 2007, 03:01

Aleksandar напиша:иницијатор the_plake Very Happy:D:D

Не сум јас крив, жити сё rendeer
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by xXx on Пон Јун 18 2007, 00:04

Случајно нешо хакирав и ми излезе форумов.. Smile

xXx
Ново лице

Број на мислења : 25
Registration date : 2007-06-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by fudbaler_2007 on Нед Jул 01 2007, 11:12

Писував macedonia и оп тука

fudbaler_2007
Ново лице

Број на мислења : 21
Registration date : 2007-06-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by Scrappy™ on Саб Aвг 18 2007, 19:40

Slucajno go najdov
avatar
Scrappy™
Ново лице

Male
Број на мислења : 4
Age : 24
Registration date : 2007-08-18

Преглед на профилот на членот http://www.alek-talent.piczo.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by cracker on Чет Јан 17 2008, 14:41

паа прочитав кај леки на msn дали некој знај да работи на форум, се зачленив и сеа сум модератор Very Happy
avatar
cracker
модератор
модератор

Male
Број на мислења : 20
Age : 23
Registration date : 2008-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 01:47

cracker напиша:паа прочитав кај леки на msn дали некој знај да работи на форум, се зачленив и сеа сум модератор Very Happy
Wink
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by 11 on Пон Мај 05 2008, 20:16

233


Последната промена е направена од 11 на Пет Фед 25 2011, 12:04. Мислењето е променето 1 пати
avatar
11
Илија Стефанов

Број на мислења : 5
Registration date : 2008-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by alleycat on Чет Aвг 27 2009, 08:59

Na google go najdov
avatar
alleycat
Ново лице

Female
Број на мислења : 14
Age : 30
Локација : Kumanovo
Registration date : 2009-08-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот