Кој ви е омилениот филм?

Go down

default Кој ви е омилениот филм?

Пишување by LeKi on Вто Окт 17 2006, 15:52

Тука може да зборувате за вашиот омилен филм.Како се вика филмот кој е главниот лик.Може да испратите и некоја слика од него.Од каде сте го набавиле итн.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој ви е омилениот филм?

Пишување by Aleksandar4e on Вто Окт 17 2006, 23:03

Балканкан, Боунс, Мадагаскар, Господарот на Прстените и мн. други.
avatar
Aleksandar4e
Ново лице

Male
Број на мислења : 30
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој ви е омилениот филм?

Пишување by ^^ShOkaTa^^ on Сре Окт 18 2006, 14:26

Мојот омилен филм е Streets of Holiwood
avatar
^^ShOkaTa^^
Ново лице

Male
Број на мислења : 13
Age : 28
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој ви е омилениот филм?

Пишување by Goko on Сре Јан 31 2007, 17:19

LORD OF THE RINGS & HARRY POTTER (site delovi)

Goko
Ново лице

Број на мислења : 4
Registration date : 2007-01-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој ви е омилениот филм?

Пишување by Шико on Чет Фед 01 2007, 19:26

„Илузионист“ Во Главните улоги :Edward Norton (Fight Club 1999) , Paul Giamatti...
avatar
Шико
Ново лице

Број на мислења : 17
Registration date : 2007-01-23

Преглед на профилот на членот http://www.velgosti.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој ви е омилениот филм?

Пишување by Шико on Вто Фед 13 2007, 19:42

Ево добар филм Departed

Гледајте го нема да згрешите
avatar
Шико
Ново лице

Број на мислења : 17
Registration date : 2007-01-23

Преглед на профилот на членот http://www.velgosti.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој ви е омилениот филм?

Пишување by LeKi on Вто Фед 20 2007, 17:20

Crank
Unrashed
Erahon
Night at the museum и мн. др.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој ви е омилениот филм?

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 13:32

транспортер
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Кој ви е омилениот филм?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот