Што купивте последен пат

Go down

default Што купивте последен пат

Пишување by LeKi on Пет Дек 22 2006, 13:03

што си купивте последен пат
јас си купив чизми и јакна
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што купивте последен пат

Пишување by LeKi on Вто Мар 27 2007, 12:53

вчера си купив патики
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што купивте последен пат

Пишување by xXx on Пон Јун 18 2007, 00:09

Aбе на форумов имат некој одговорен?? Дај средете го форумов имат премног непотребни мислења.. Или ставете ме админ јас ке средам..

xXx
Ново лице

Број на мислења : 25
Registration date : 2007-06-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што купивте последен пат

Пишување by principessa on Сре Jул 04 2007, 16:39

apostolki, maicki, edno fustance

principessa
Ново лице

Број на мислења : 10
Registration date : 2007-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што купивте последен пат

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот