Дали имате мобилен

Go down

имате ли мобилен?

100% 100% 
[ 9 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 9

default Дали имате мобилен

Пишување by LeKi on Пет Дек 22 2006, 13:23

дали имате мобилен
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали имате мобилен

Пишување by ivan on Пет Дек 22 2006, 17:22

имам
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали имате мобилен

Пишување by Шико on Пон Јан 29 2007, 01:50

da nokia
avatar
Шико
Ново лице

Број на мислења : 17
Registration date : 2007-01-23

Преглед на профилот на членот http://www.velgosti.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали имате мобилен

Пишување by LeKi on Пет Фед 02 2007, 15:06

да sony ericson
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали имате мобилен

Пишување by sasha on Пет Фед 02 2007, 17:57

Imam motorola V360!Pozz..

sasha
Ново лице

Број на мислења : 5
Registration date : 2007-02-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали имате мобилен

Пишување by SIMONA on Пет Фед 16 2007, 23:21

БРАВО ЛЕКИ ФОРУМОТ ТИ Е СУПЕР

SIMONA
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали имате мобилен

Пишување by pato on Саб Мар 10 2007, 21:25

ДААААА
avatar
pato
Ново лице

Број на мислења : 28
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали имате мобилен

Пишување by the_plake on Сре Мар 21 2007, 20:01

Yapp
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали имате мобилен

Пишување by LeKi on Сре Мар 21 2007, 20:04

сега имам sagem my501c
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали имате мобилен

Пишување by sashi on Саб Јун 09 2007, 03:37

DADADADADADADADADADADA!!!!!!

sashi
Ново лице

Број на мислења : 4
Registration date : 2007-06-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали имате мобилен

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 02:18

Иам Sony Ericsson k510 ... еј темава требаше да гласи каков мобилен имате ... оти мобилниот е секојдневие денес ... дури деца од 4 год имаат мобилен ... БУЛШИТ !
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали имате мобилен

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 12:56

одговор со да и не
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Дали имате мобилен

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот