Cosmofon vs T-mobile

Go down

Cosmofon или T-mobile

58% 58% 
[ 7 ]
42% 42% 
[ 5 ]
 
Општо гласови : 12

default Cosmofon vs T-mobile

Пишување by LeKi on Пет Дек 22 2006, 13:26

кој мобилен оператор го користите
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Cosmofon vs T-mobile

Пишување by ivan on Пет Дек 22 2006, 17:22

Т-mobile
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Cosmofon vs T-mobile

Пишување by LeKi on Пет Фед 02 2007, 15:05

и јас го користам T-mobile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Cosmofon vs T-mobile

Пишување by sasha on Пет Фед 02 2007, 18:00

Go koristev prvo T-mobile,no bidejki mi gi lapaa parite dgabe,se prefrliv na Cosmofon!Pozz..

sasha
Ново лице

Број на мислења : 5
Registration date : 2007-02-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Cosmofon vs T-mobile

Пишување by pato on Саб Мар 10 2007, 21:26

Космофон, подобар е пошто кредитот ти трае една година
avatar
pato
Ново лице

Број на мислења : 28
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Cosmofon vs T-mobile

Пишување by the_plake on Сре Мар 21 2007, 20:03

сега и T-mobile има продолжено времетраење.
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Cosmofon vs T-mobile

Пишување by LeKi on Сре Мар 21 2007, 20:04

500 дена
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Cosmofon vs T-mobile

Пишување by the_plake on Сре Мар 21 2007, 20:10

мислам дека зависат од тоа каков кредит плаќаш
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Cosmofon vs T-mobile

Пишување by LeKi on Сре Мар 21 2007, 20:13

мене ми стигна смс и пишуваше
можете да ставите кредит од 500 1000 1500 или 2000 денари со траење од 500 дена
така нешто
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Cosmofon vs T-mobile

Пишување by sashi on Саб Јун 09 2007, 03:36

cosmofon

sashi
Ново лице

Број на мислења : 4
Registration date : 2007-06-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Cosmofon vs T-mobile

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 02:17

T-Моbile се разбира Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Cosmofon vs T-mobile

Пишување by LeKi on Пон Ное 26 2007, 11:47

T-MOBILE
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Cosmofon vs T-mobile

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 12:55

a za vip ima li nekoj
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Cosmofon vs T-mobile

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот