Internet Explorer, Mozila или Opera

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

што користите вие

0% 0% 
[ 0 ]
50% 50% 
[ 2 ]
50% 50% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 4

default Internet Explorer, Mozila или Opera

Пишување by LeKi on Вто Jул 10 2007, 19:03

Internet Explorer, Mozila или Opera?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Internet Explorer, Mozila или Opera

Пишување by LeKi on Вто Jул 10 2007, 19:05

Јас сум за Опера
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Internet Explorer, Mozila или Opera

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 02:19

Јас Mozilla Firefox ... мислам дека е најдобар !
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Internet Explorer, Mozila или Opera

Пишување by Tattoo beauty on Саб Jул 21 2007, 02:30

mozila firefox:)
avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 30
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Internet Explorer, Mozila или Opera

Пишување by Metraxas on Вто Дек 25 2007, 14:42

Mozilla Firefox
avatar
Metraxas
Ново лице

Male
Број на мислења : 2
Локација : Скопје
Registration date : 2007-12-24

Преглед на профилот на членот http://bubalica.tk

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Internet Explorer, Mozila или Opera

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 12:53

Користев Opera ама сега користам Mozila
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Internet Explorer, Mozila или Opera

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот