Добромири

Go down

default Добромири

Пишување by MA4OR aka BiG M on Пет Jул 13 2007, 02:40

Вака сега не дека којзнае колку убаво место...ама тоа е местото каде што живеам, па морав да отворам тема...за тие што не знаат Добромири е село во близина на Битола...слики утре!
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот