Smolarski vodopadi

Go down

default Smolarski vodopadi

Пишување by Tattoo beauty on Пон Jул 23 2007, 19:46

Накратко убавина....
и нешто од манасторот Водоча во близинаavatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 31
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Smolarski vodopadi

Пишување by LeKi on Пон Jул 23 2007, 21:09

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Smolarski vodopadi

Пишување by LeKi on Пон Jул 23 2007, 21:10

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Smolarski vodopadi

Пишување by Tattoo beauty on Сре Сеп 05 2007, 11:25

Стварно треба да се гордееме на оваа природна убавина на Македоонија)))

Aјде уште неколку слики ако најдам ке закачам.Smile
avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 31
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Smolarski vodopadi

Пишување by LeKi on Пет Мај 16 2008, 13:11

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Smolarski vodopadi

Пишување by LeKi on Пет Мај 16 2008, 13:14

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Smolarski vodopadi

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот