http://www.secondlife.com/

Go down

default http://www.secondlife.com/

Пишување by LeKi on Чет Ное 29 2007, 16:31

http://www.secondlife.com


Луѓе, оваа игра е неверојатна!
За неа прочитав во грчко списание, имаше цела репортажа. Значи, се
зачленуваш бесплатно, си создаваш свој лик, го облекуваш, средуваш,
шминка, коса, тело - се`, и почнуваш да живееш еден виртуелен живот Можеш да купуваш, продаваш, да одиш по клубови, секс шопови, концерти, се` што се прави во вистинскиот животПа, повелете....се` што не сте направиле, а сте сакале, можеби тука ќе го остварите
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот