Ликнови од најдобрите та2 артисти

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

default Ликнови од најдобрите та2 артисти

Пишување by Tattoo beauty on Пет Ное 30 2007, 16:02

Значи туак ке се постираат линкови изработки од светските движечки сили во тетовирањето на глобално ниво Very Happy Very Happy Very Happy

Мојата омилена Таттоо артистка,девојкава е
специјалист у портрети и е една од најпознатите таттоо артисти во
САД.До пред 1 год. работеше у Мајами кај Еми Џејмс но сега има оформено
свој тим и отвори свое студио у Лос Ангелес.Инаку родум е од Л.А. и
сега се врати домаЕве го нејзиниот сајт http://www.katvond.net

а еве и нејзина работа

avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 30
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Ликнови од најдобрите та2 артисти

Пишување by Tattoo beauty on Пет Ное 30 2007, 16:03

Pablo_Dellic
avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 30
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Ликнови од најдобрите та2 артисти

Пишување by Tattoo beauty on Пет Ное 30 2007, 16:04

avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 30
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Ликнови од најдобрите та2 артисти

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот