Што мислите за FIFA 2007

Go down

default Што мислите за FIFA 2007

Пишување by LeKi on Вто Окт 17 2006, 15:59

Темава е отворена специјално за играта FIFA 2007.Во темава може да пишувате се за неа.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислите за FIFA 2007

Пишување by Flossy17 on Сре Окт 18 2006, 15:39

Има ли линк од играта за да ја преземам?

Flossy17
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислите за FIFA 2007

Пишување by LeKi on Сре Окт 18 2006, 15:45

Moже да ја преземеш од
http://www.download.com/FIFA-07-demo/3003-7476_4-10583413.html?tag=gfd_ed_picks ама тоа е демо верзија.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислите за FIFA 2007

Пишување by pato on Саб Мар 10 2007, 21:49

За плејстејшн мислам дека е најскапаната игра што постои(сите го мислат тоа)
avatar
pato
Ново лице

Број на мислења : 28
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислите за FIFA 2007

Пишување by pato on Саб Мар 10 2007, 21:49

А додека пак за компјутер, не е лоша
avatar
pato
Ново лице

Број на мислења : 28
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислите за FIFA 2007

Пишување by Smartfool on Сре Мар 14 2007, 23:29

Не е лоша, ми се допаѓа тоа што можеш да направиш свој тим.

Smartfool
Ново лице

Број на мислења : 9
Registration date : 2007-03-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислите за FIFA 2007

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 12:52

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислите за FIFA 2007

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 12:52

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислите за FIFA 2007

Пишување by Aleksandar on Сре Апр 18 2007, 20:08

играва не е лоша...доста играм фудбал на компјутер Very Happy ама мислам дека ниедна FIFA не може со Pro Evolution Soccer ...барем тоа е мое мислење..
avatar
Aleksandar
Ново лице

Male
Број на мислења : 14
Age : 32
Локација : Охрид
Registration date : 2007-04-17

Преглед на профилот на членот http://www.aleksander.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислите за FIFA 2007

Пишување by LeKi on Пет Јун 15 2007, 13:03

И јас мислам дека Pro evolution Soccer 6 e подобра од FIFA 07
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислите за FIFA 2007

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 02:01

Мразам игри со спорт...освен возење Very Happy
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислите за FIFA 2007

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 12:43

haha
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Што мислите за FIFA 2007

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот