кој празник го преферирате?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

на кој празник му давате поголемо значење?

50% 50% 
[ 1 ]
50% 50% 
[ 1 ]
 
Општо гласови : 2

default кој празник го преферирате?

Пишување by LeKi on Пет Фед 09 2007, 19:59

на кој празник му давате поголемо значење?
св.валентин
св.трифун
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој празник го преферирате?

Пишување by SIMONA on Пет Фед 16 2007, 23:36

БРАВО ЛЕКИ ФОРУМОТ ТИ Е СУПЕР

SIMONA
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој празник го преферирате?

Пишување by the_plake on Сре Мар 21 2007, 21:14

Изедначени сме. Ја ги славам и двата. Нели најдобро е кога имаме 2 во 1, па сега ни носат веќе и 3 во 1, ама не е исто.
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој празник го преферирате?

Пишување by LeKi on Чет Мар 22 2007, 13:22

СЕПАК НАШ ПРАЗИНИК Е СВ.ТРИФУН
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој празник го преферирате?

Пишување by Tattoo beauty on Пон Jул 30 2007, 14:36

Bidejki sv e Makedonski zatoa toj:)
avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 30
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој празник го преферирате?

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 13:03

Cool
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој празник го преферирате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот