Киксови

Go down

default Киксови

Пишување by cracker on Чет Јан 17 2008, 15:03


Овде можете да ги пиете сите киксови што ги имаат кажано вашите другари, родители, наставници итн.


Последната промена е направена од на Чет Јан 17 2008, 15:21. Мислењето е променето 1 пати
avatar
cracker
модератор
модератор

Male
Број на мислења : 20
Age : 24
Registration date : 2008-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Киксови

Пишување by cracker on Чет Јан 17 2008, 15:12

На час по географија :
Другар ми зборува со едно дете, и му вели на англиски : objection
И Наставничката : ВИКТОР!!! АКО ТИ Е ЖЕШКО ИЗЛЕЗИ НАДВОР! Very Happy
avatar
cracker
модератор
модератор

Male
Број на мислења : 20
Age : 24
Registration date : 2008-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Киксови

Пишување by cracker on Чет Јан 17 2008, 15:15

На одмор коа бев, си кажувавме киксови цело време, ама еден ми остана како најинтересен...слушајте:
- Училиштето е оддалечено 5 km од кај мене, и еднаш отидов до таму со велосипедот. Кога стигнав таму, видов дека не видов дека ми е дупната гумата, и после ко отидов кај другар ми ми кажа дека ми е дупната гумата. Very Happy
avatar
cracker
модератор
модератор

Male
Број на мислења : 20
Age : 24
Registration date : 2008-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Киксови

Пишување by LeKi on Чет Јан 17 2008, 16:31

На голем одмор јас и другар ми отидовме во сендвичара
Продавачката го праша:
-Како се викаш?
Toj рече:
Кечап и мајонез
lol!
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Киксови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот