Кака на операција?

Go down

default Кака на операција?

Пишување by LeKi on Чет Мај 22 2008, 22:31

Најдобриот
фудбалер на Милан може да биде принуден да отиде на операција на левото
колено кое повеќе пати му создаваше проблеми сезонава.
По прегледите кои ги заеднички ги извршиле лекарските тимови на
Милан и бразилската репрезентација, утврдено е дека Кака најверојатно
ќе се најде под нож.
"Фудбалскиот клуб Милан и репрезентацијата на Бразил ќе се погрижат
повредата што побрзо да се залечи", стои во соопштението од Милан.
Доколку замине на операција, Кака би паузирал неколку недели
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот