Spinacz

Go down

default Spinacz

Пишување by LeKi on Саб Мај 24 2008, 22:10


Неговото име е “Spinacz“, а претставува USB флеш драјв (стик) во форма
на типична дрвена штипка за обесување на алиштата за сушење.Бидејќи сeуште има функција на штипка, ова стикче може да се прикачува
на алиштата, во случај ако сакате да изгледате поинтересно и впечатливо.
Целта на дизајнот е да се спојат традиционалното, модерното и практичното во едно.
Ако ништо друго, сепак можете да си ги обесувате своите алишта на high-tech начин.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот