Windows Vista

Go down

default Windows Vista

Пишување by ЕНТЕР on Нед Фед 11 2007, 15:15

Тука напишете ги сите информации за Windows Vista
pirat
avatar
ЕНТЕР
Искусно хаќерче

Број на мислења : 8
Registration date : 2007-02-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Windows Vista

Пишување by the_plake on Сре Мар 21 2007, 18:14

Vista не ми се допаѓа воопшто, XP 2002 е закон, а од Linux само на Mandrake му фрлам мерак.
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Windows Vista

Пишување by LeKi on Сре Мар 21 2007, 18:17

јас ко користам Windows VISTA
И мислам дека е најдобар windows до сега.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Windows Vista

Пишување by principessa on Сре Jул 04 2007, 17:16

Презадоволна сум од Vistata.
Не гледам до сега да има некои недостатоци.

principessa
Ново лице

Број на мислења : 10
Registration date : 2007-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Windows Vista

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 12:49

yea
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Windows Vista

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот