Која е вашата прва игра?

Go down

default Која е вашата прва игра?

Пишување by LeKi on Вто Окт 17 2006, 16:05

Која е вашата прва игра?Дали сеуште ја имате и дали ја играте.Или пак чудите како сте можеле да играте таква игра.
Macedonia
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by Aleksandar4e on Вто Окт 17 2006, 19:28

Kenn сите серијали и Dangerous Dave 1 дел.А на нитендо Super Mario.
avatar
Aleksandar4e
Ново лице

Male
Број на мислења : 30
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by ^^ShOkaTa^^ on Сре Окт 18 2006, 13:44

Мојата прва игра на компјутерот беше една со формула не се сеќавам како се викаше на playstation GrandTurismo а на нинтендото сипер марио.
avatar
^^ShOkaTa^^
Ново лице

Male
Број на мислења : 13
Age : 28
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by Goko on Сре Јан 31 2007, 17:16

Pa vaka na SONY 1 F!2000, na Nintendo Mario,na kompjuter Counter Strike,na laptop Cezar III,Na SONY2 Burnout 3,na SONY3 (vo italija igrano)Tony Hawk Project 8 i na PSP Mario.

Goko
Ново лице

Број на мислења : 4
Registration date : 2007-01-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by ЕНТЕР on Вто Фед 13 2007, 21:27

Епа мојата прва игра е ТЕТРИС
avatar
ЕНТЕР
Искусно хаќерче

Број на мислења : 8
Registration date : 2007-02-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by Smartfool on Сре Мар 14 2007, 23:25

Counter Strike na PC, Super Mario na Nitendo i Tekken 3 na PS

Smartfool
Ново лице

Број на мислења : 9
Registration date : 2007-03-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by psytrip on Чет Јун 21 2007, 16:19

jas mislam deka prva igra mi bese V-Rally 2 a na ps2 ja igram bullet proof so 50cent
avatar
psytrip
LUD_Tin3jDj3r

Број на мислења : 15
Registration date : 2007-06-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by LeKi on Нед Jул 01 2007, 00:30

Мојата прва игра Need for speed 3
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by CepLE on Вто Jул 03 2007, 16:49

prva igra mi e popaj mornarot
avatar
CepLE
Ново лице

Male
Број на мислења : 33
Age : 30
Локација : негде у куманово
Registration date : 2007-06-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by CepLE on Вто Jул 03 2007, 16:49

prva igra mi e popaj mornarot
avatar
CepLE
Ново лице

Male
Број на мислења : 33
Age : 30
Локација : негде у куманово
Registration date : 2007-06-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by fudbaler_2007 on Вто Jул 03 2007, 17:23

Vice sity

fudbaler_2007
Ново лице

Број на мислења : 21
Registration date : 2007-06-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 01:54

Need For Speed 3 ... не ја играм сега ... ама не се ни чудам како сум можел таква игра да играм пошто тогаш не ни имаше подобри игри ... и тоwку !
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by cracker on Сре Јан 16 2008, 17:55

lol...moja prva igra e Outrage...ne ja igram poke zato sho faka samo na Windows 98 Very Happy lol
avatar
cracker
модератор
модератор

Male
Број на мислења : 20
Age : 24
Registration date : 2008-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 12:40

super mario Cool
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by nepismen on Пет Мај 30 2008, 02:37

ne se sejcavam odamna bese Smile
avatar
nepismen
Ново лице

Број на мислења : 5
Registration date : 2008-05-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Која е вашата прва игра?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот