ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Go down

ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

63% 63% 
[ 5 ]
25% 25% 
[ 2 ]
12% 12% 
[ 1 ]
 
Општо гласови : 8

default ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Пишување by LeKi on Саб Фед 17 2007, 00:07

ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Пишување by Emanuela on Саб Фед 17 2007, 13:34

само што се регистрирав дали ми се допаѓа или не ке искоментирам подоцна али на прв поглед забележав дека нема теми за љубов и секс Laughing

Emanuela
Ново лице

Број на мислења : 9
Registration date : 2007-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Пишување by LeKi on Саб Фед 17 2007, 15:59

ке има и такви теми но прво да дојдат повеќе членови и да има повеќе модератори
јас не можам да го одржавам целиот форум Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Пишување by ivan on Саб Фед 17 2007, 23:57

форумот е закон
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Пишување by LeKi on Пон Мар 19 2007, 20:20

Emanuela напиша:само што се регистрирав дали ми се допаѓа или не ке искоментирам подоцна али на прв поглед забележав дека нема теми за љубов и секс Laughing
сега има
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Пишување by the_plake on Сре Мар 21 2007, 18:02

вака е мн. смешно за почеток, али има МАЛКУ теми за муабет,
а да не збориме за гостите. Smile


Последната промена е направена од на Сре Мар 28 2007, 22:17. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Пишување by LeKi on Сре Мар 21 2007, 18:06

значи ти се допаѓа
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Пишување by the_plake on Сре Мар 21 2007, 19:18

Да, ми се допаѓа, само малку модератори имаш изгледа
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Пишување by LeKi on Сре Мар 21 2007, 19:49

ти ке бидеш ако направиш 30 мислења
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Пишување by the_plake on Сре Мар 21 2007, 20:43

аха, фала ти сега за сега.
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Пишување by xXx on Нед Јун 17 2007, 23:56

СУПЕР е форумов. Само ке може да ме ставите админ? Уште поубав ке е.

xXx
Ново лице

Број на мислења : 25
Registration date : 2007-06-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Пишување by Tattoo beauty on Пон Jул 30 2007, 14:19

супер е форумотSmile)
avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 31
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА ФОРУМОТ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот